Drop Down Menu  
 
     
     
 
 

 

این سایت چطور به شما کمک می کند

 

در این سایت شما تمام محصولات ما را می بینید و با در دست داشتن مشخصات آنها برای انتخاب بهتر تصمیم خواهید گرفت.

    مدیر نگهداری سایت سعی در به روز رسانی سایت به صورت ماهیانه دارد. شما می توانید محصولات جدید ما را در صفحه مخصوص " محصولات جدید " ببنید.

     برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از شماره تلفنها و پست الکترونیکی ما که در صفحه "ارتباط با ما " درج شده است استفاده نمایید.

          در قسمت نظرات در صفحه " ارتباط با ما " شما می توانید پیشنهادات خودتان را برایمان ارسال نمایید. حتی اگر ایده ای برای اسباب بازی جدید در سر دارید می توانید آنرا با ما در میان بگذارید.

      شما می توانید آخرین کاتالوگ ما را با کلیک روی " دانلود کاتالوگ " در همین صفحه با فرمت پی دی اف دریافت و بر روی کامپیوتر خود ذخیره و پرینت تهیه نمایید.

حالا وقت بازی است در صفحه مخصوص " بازی " جایی است که شما می توانید انواع بازیها را دانلود کرده و با آنها ساعتها مشغول شوید. مدیر نگهداری سایت قول داده که هر ماه بازیهای جدید در این قسمت بگذارد. همچنین در این صفحه در قسمت نقاشی شما می توانید  تصاویر محصولات ما را دریافت کرده و طبق سلیقه خودتان آنها را رنگ آمیزی نمایید و برای ما ارسال کنید. در صورتیکه طرح شما بعنوان طرح زیبا و برتر انتخاب شود برایتان جایزه ارسال خواهد شد.

فراموش نکنید که در قسمت " ارتباط با ما "  آدرس پست الکترونیکی خود را برای ما بگذارید. ما ایمیل شما را در بخش اعضا قرار داده و آخرین اخبار را از سایت ما دریافت خواهید نمود که شامل ارسال تصاویر از محصولات جدید و معرفی بازیهای جدید روی سایت خواهد بود.

 
                  صفحه اصلی
                      درباره ما
             تمامی محصولات
              محصولات جدید
          ماشین های کوچک
            موتور سیکلت ها
                      تفنگ ها
            دخترانه و پسرانه
           ماشین های بزرگ
     اسباب بازی های فکری
                      سرگرمی
               دانلود کاتالوگ
                   ارتباط با ما
 
   
 

Dorj Toy © 2001-2015 copyright all rights reserved   Powered by Babak Dowlatmand